Mistrzostwa Polski młodzików – Poznań 2017

W dniach 14-15 października odbywają się Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek w judo. W tym roku nasz klub reprezentował Jakub Małolepszy zwycięzca tegoroczny Warsaw Judo Open na warszawskim Torwarze. Jakub wystartował w kategorii wagowej do 50 kg gdzie do rywalizacji zgłosiło się 49 zawodników. Nasz reprezentant zdobył złoty medal pokonując przez Ippon Macieja Ćwieka z UKS “Jedenastka” Jelenia Góra,  Maćka Matyję z “Koka” Jastrzębie, Kajetana Ciesielskiego z Galeonu Gdynia, Michała Jesiotra z Yuko Józefów. W walce finałowej pokonał na punkty przez Waza-ari Jakuba Bieleckiego z Floty Gdynia. Jest to pierwszy tytuł mistrzowski Małolepszego. W zeszłym roku w finale wagi -46 kg przegrał z Tadziem Majonkiem z naszego Klubu. Gratulacje!