Nasz Turniej 2013

Syntax error in album specification. Album does not exist: 21

XVIII Otwarty Turniej z okazji święta „Narodowego Dnia Niepodległości” – Rembertów 2013

fotoreporter: R.Kosnowicz

KATEGORIE – LISTY WALK  (format *.pdf)
u15m
u15k
u13m
u13k
u11m
u11k
wynikiki zbiorcze –>> aon13    (format *.doc)

=======================

Chłopcy2003-05

Waga – 24 kg

1 Piechota Stanisław Judo Panda

2 Rybiński Stanisław Yuko Józefów

3 Dzięciołowski Jakub UKJ AON

3 Bukojemski Sebastian UKS PCSW

5 Wardziak Maciej UKJ AON

5 Kochut Mateusz Yuko Józefów

7 Wielądek Marcin Judo Lemur

7 Staszczyk Jakub UKJ AON

 

Waga – 27 kg

1 Wróblewski Mateusz UKS JFC

2 Kamyk JanUKS JFC

3 Małolepszy Adam Halinów

3 Golędzinowski Kuba Judo Lemur

5 Majonek Jerzy UKJ AON

5 Banszek Stanisław UKS JFC

7 Świdwa Marcin Judo Lemur

7 Poślada Nikołaj Judo Kontra

 

Waga – 30 kg

1 Małolepszy Jakub Halinów

2 Demkow Tadeusz Yuko Józefów

3 Berse Ignacy Yuko Józefów

3 Bartłomiej Lis Judo Lemur

5 Hrymniak Tytus Yuko Józefów

5 Kisiel Jukub Judo Panda

7 Wolski Konstanty Champion

7 Filipek Maciej WOSW

 

Waga – 33 kg

1 Onuszkiewicz Hubert Judo Panda

2 Majonek Tadeusz UKJ AON

3 Kosakowski Szymon UKJ 225

3 Trąbicki Tymoteusz Judo Lemur

5 Rejman Julian Judo Lemur

5 Dębicki MichałYuko Józefów

7 Rybarczyk Witek Judo Lemur

7 Lepianka Bartek Judo Lemur

 

Waga – 36 kg

1 Kalinecki Michał Yuko Józefów

2 Krystian Adamczyk Judo Kontra

3 Kos Mateusz UKJ Ryś

3 Demczuk Eryk UKJ 225

5 Zawistowski Franek Yuko Józefów

5 Wawrzo��a Franciszek UKS JFC

7 Rychcik Maciek Judo Lemur

7 Zaperty Damian Judo Kontra

 

Waga – 39 kg

1 Majewski Adam Judo Kontra

2 Nojek Antoni Champion

3 Rzeczkowski Jan LTS Legionowo

3 Proszewski Krzysztof Champion

5 Zbysiński MarekLTS Legionowo

5 Lutomski Maciej Yuko Józefów

 

Waga – 42 kg

1 Jesiotr MichałYuko Józefów

2 Kuźmicki Dawid LTS Legionowo

3 Chryścina Adam Ikizama Piaseczno

3 Nasiłowski Aleksander Yuko Józefów

5 Nidecki Grzegorz UKS JFC

5 Dzwonkowski Patryk UKS PCSW

7 Burzyński Filip Ikizama Piaseczno

 

Waga – 46 kg

1 Mystkowski Patryk Orzeł

2 Cisiak Igor Judo Lemur

 

Waga – 50 kg

1 Bogdaniuk Jakub Halinów

2 Mamot RafałJudo Lemur

3 Gzik Jan Ikizama

 

Waga – 55 kg

1 Yazykow Wołodia UKJ AON

2 Leśniewski Brayan Judo Kowala

3 Wieliczko Tomasz Judo Panda

 

Waga  +55 kg

1 Teresiński Grzegorz WOSW

2 Tarczyński Piotr UKJ AON

3 Tomaszewski Bartosz UKJ AON

 

Dziewczynki 2003-05

Waga – 24 kg

1 Wieczorek Natalia Judo Lemur

2 Grzeszkiewicz Dominika UKJ AON

3 Walendzik Julia Judo Lemur

3 Jędrzejek Lidka Judo Lemur

5 Świtek Basia Judo Panda

5 Świtek Zuzia Judo Panda

 

Waga – 27 kg

1 Walczak Weronika Gwardia Bydgoscz

2 Woźniak Zuzia Yuko Józefów

3 Zawartko Jagoda Judo Lemur

3 Jasiewicz Anna Yuko Józefów

5 Makówka Julia UKS PCSW

5 Lisiak Zuzia UKS PCSW

7 Pawłowska Zuzanna Okami

Waga – 30 kg

1 Kwiatkowska Zuzia Gwardia Bydgoscz

2 Gałczyńska Wiktoria Judo Kowala

3 Polkowska Olga UKS PCSW

4 Zawadka Dominika Champion

5 Tarkowska Antonina Judo Panda

 

Waga – 33 kg

1 Wilk Alicja UKS JFC

2 Ptak Wiktoria Champion

3 Czwalciel Ola Judo Lemur

3 Wierzbicka Łucja Judo Kontra

5 Szpakowska Anna Okami

5 Misiak Maja Yuko Józefów

 

Waga – 36 kg

1 Taudul Jowita Politechnika B-stok

2 Kułakowska Nel Yuko Józefów

3 Kostrzewa Zuzia Judo Lemur

 

Waga – 40 kg

1 Twardowska Marta Gwardia Bydgoscz

2 Filochowska Marta Yuko Józefów

3 Święcicka Helena Champion

4 Bogdaniuk Gabriela Halinów

 

Waga – 44 kg

1 Łukaszewicz Natalia Halinów

2 Maciejewska Magdalena UKS PCSW

3 Dołęgowska Dominika JUKS PCSW

 

Waga – 48 kg

1 Molska Paulina Orzeł

2 Woźnicka Nina Halinów

3 Kruszewska Malwina UKJ AON

 

Punktacja klubowa:

1.UKS Yuko Józefów

2. UKS JudoLemur

3.UKS Hainów Team

4. UKJ AON

5.UKS JFC

6. Gwardia Bydgoszcz

7. UKS PCSW

 

Chłopcy- 2001-02

 

Waga – 33 kg

1 Szymański Szymon Yuko Józefów

2 Olay-Fernadez Adam UKS PCSW

3 Czernicki Damian Jegoellonia B-stok

4 Vadzim Piatruchyk Białorus

 

Waga – 36 kg

1 Rombel Maciej UKJ AON

2 Pasieczyński Hubert Judo Lemur

3 Wysocki Michał UKS PCSW

3 Grabowski Kamil AZS UW

5 Grzybko Witor UKJ Ryś

5 Hrytskievich Hleb Białorus

7 Lorf Kamil Judo Kontra

7 Iwanowski Michał UKJ AON

 

 

Waga – 39 kg

1 Slkipiała Gabriel Judo Lemur

2 Zieliński Franek Judo Kontra

3 Rybarczyk MichałJudo Lemur

3 Kobierski Jakub UKS JFC

5 Grabowski Adam Jutrzenka Płock

5 Sieradz Maciej LTS Legionowo

7 Kocda Mikołaj Gwardia W-wa

7 Wasilewski Damian Jegiellonia

 

Waga – 42 kg

1 Kowalski Marcin Judo Lemur

2 Pe��ka Adrian Gwardia W-wa

3 Witkowski Jakub UKJ Ryś

3 Korzcyński Krzysztof BKS Yawara

5 Wawer Damian UKS Targówek

5 Woźniak Kacper AZS UW

7 Kosnowicz Filip UKJ AON

7 Rózycki Jakub Orzeł

 

Waga – 46 kg

1 Kadłubowski Maksymilian AZS AWF

2 Płochocki Oskar UKJ AON

3 Prokopczyk Kuba Yuko Józefów

3 Gwiazda Jakub AZS UW

5 Dyga Piotr UKJ Ryś

5 Pochodowicz Bartłomiej Jegiellonia

7 Zbysiński Michał LTS Legionowo

 

Waga – 50 kg

1 Roguski Sebastian UKS JFC

2 Kos Kamil Gwardia W-wa

3 Eiduks Olek AZS UW

 

Waga – 55 kg

1 Zavadski Maksim Brześc

2 Lewandowski Jan Włocławek

3 Lema Adrian Judo Kontra

 

Waga – 60 kg

1 Zawadzki Jacek UKJ Białołęka

2 Karczyk Filip UKS PCSW

3 Skowera Jakub UKS Targówek

4 Śniatkowski Kondratd Jegiellonia

 

Waga – 66 kg

1 Artsiom Kats Brzecś

2 Pszonka Patryk Judo Kontra

3 Głodek Mikołaj AZS UW

4 Kosnowicz Patryk UKJ AON

 

Waga – + 66 kg

1 Zobniów Wiktor Włocławek

2 Żbikowski Hubert Meiyo

3 Mierzejewski Jan UKS Targówek

 

Dziewczynki- 2001-02

 

Waga – 36 kg

1 Banaszek Zuzia UKS JFC

2 Polkowska Aleksandra Judo Kontra

3 Czerwińska Kamela UKJ 225

 

 

Waga – 40 kg

1 Kempa Aleksandra BKS Yawara

2 Dziemiańczyk Sara Jegiellonia

3 Misiak Pola Yuko Józefów

 

Waga – 44 kg

1 Płochocka Aleksandra UKJ AON

2 Skipiała Michalina Judo Lemur

3 Kaliniecka Marta Yuko Józefów

3 Adamczyk Dominika Judo Kontra

5 Bednarek Bogna UKJ 225

5 Parzych Zofia AZS AWF

7 Savlevich Sviatlana Brześć

 

Waga – 48 kg

1 Kłoczyńska Klara UKJ Białołęka

2 Kłoczyńska Anastazja UKJ Białołęka

3 Domysławska Anna Jagiellonia B-stok

 

Waga – 52 kg

1 Roguska Iza UKS JFC

2 Ciechomska Karina Jutrzenka Płock

3 Kruszewska Milena UKJ AON

4 Adamska Martyna Jegiellonia

 

Waga – 57 kg

1 Gołębiowska Julia UKJ AON

2 Anokhina Anastasiya Brześć

3 Kobus Natalia UKS PCSW

 

Chłopcy- 1999-00

 

Waga – 38 kg

1 Zaborowski Piotr UKJ AON

2 Polkowski Mateusz Judo Kontra

 

Waga – 42 kg

1 Kwiatkowski Filip Gwardia Bydgoszcz

2 Stendzel Krzysztof Champion

 

Waga – 46 kg

1 Kwiatkowski Filip Gwardia Bydgoszcz

2 Selivontes Daniel Brześc

3 Banaszek Kacper UKS JFC

3 Prajzner Szymon Judo Lemur

5 Halk Mateusz Gwardia W-wa

5 Korbut Maciej Jegiellonia

7 Górka Szymon 7 Sochaczew

7 Adamski Michał Jegiellonia

 

Waga – 50 kg

1 Zaborek Paweł UKJ 225

2 Korzeniewski Kacper Sakura Płock

3 Matusiak Igor Yuko Józefów

3 Tokun Mikhail Brześc

5 Wiącek Aleksander Judo Kontra

5 Fryhin Pavel Brześc

7 Derebecki Michał UKS PCSW

 

Waga – 50 kg

1 Zaborek PawełUKJ 225

2 Korzeniewski Kacper Sakura P��ock

3 Matusiak Igor Yuko Józefów

3 Tokun Mikhail Brześc

5 Wiącek Aleksander Judo Kontra

5 Fryhin Pavel Brześc

7 Derebecki Michał UKS PCSW

 

Waga – 55 kg

1 Sidoryk Aliaksandr Brześc

2 Dąbrowski Łukasz UKS JFC

3 Monder Mirosław Meyio

4 Nowacki Mikołaj UKJ AON

 

Waga – 60kg

1 Zarzycki Karol UKJ 225

2 Domański Kamil UKJ Białołęka

3 Marcinkiewicz Mikołaj Yuko Józefów

3 Wicha Kacper Meyio

5 Piotrowski Konrad UKJ AON

5 Kos MichałGwardia W-wa

7 Dolazilski Stanisław Judo Lemur

7 Karolik Maksim Brześć

 

Waga – 66kg

1 Kurek Łukasz Judo Lemur

2 Zajączkowski Łukasz Judo Lemur

3 Iwanik Tymoteusz Yuko Józefów

3 Kozak Jakub JSS Drako

5 Podołowski Mateusz UKS JFC

5 Stawarz Mateusz UKJ 225

 

Waga – 73kg

1 Ołdak Sebastian UKJ Białołęka

2 Olejnik RafałJudo Lemur

3 Mikhaluk Maksim Brzecś

3 Filipuk Uladzislav Brześc

5 Zdanowicz Marcin Jegiellonia

5 Semenuk Yahor Białoruś

7 Sowa Albert UKJ AON

 

Waga – +81kg

1 Rudyshyn Aleh Brześc

2 Leszczyński Damian Jagiellonia

3 Kreft Aleksander 125

 

Dziewczynki- 1999-00

 

Waga – 44 kg

1 Kosakowska Weronika UKJ 225

2 Nojek Zofia Champion

3 Olszewska Lena AZS AWF

 

Waga – 48 kg

1 Gos Karolina UKJ 225

2 Hatlińska Zofia Gwardia W-wa

 

Waga – 52 kg

1 Przyczyna Katarzyna Judo Kontra

2 Siejka Zuza UKS JFC

3 Łapa Michalina AZS AWF

3 Rąpińska Joanna Yawara

5 Krawczyk Anita UKS JFC

5 Gałecka Magdalena Sakura Płock

Waga – 57 kg

1 Olczyk Monika Sakura Płock

2 Zaremba Janina UKJ Ryś

 

Waga – 63 kg

1 Wojtelewicz Patrycja UKJ AON

2 Pochmara Sandra Yawara

3 Harasim Dominika Jagiellonia

 

Waga – +70 kg

1 Rutkowska Anna Sakura Płock

2 Bączek Maria Gwardia

 

Punktacja klubowa:

1. UKJ AON

2. Brześć

3. UKS JudoLemur

3. UKS JFC

4.UKJ Białołęka

5.Yuko Józefów

6. JudoKontra

7. UKJ 225

 

———————————-

Kierownik zawodów:

Cezary Majewski

 

 

 

 

 

 

=======================================================================

10 listopada 2013 r. w Akademi Obrony Narodowej, Warszawa al. gen. Chruściela 103 rozegrany zostanie turniej dzieci, młodzików i młodziczek z okazji święta „Narodowego Dnia Niepodległości” – Rembertów 2013.

komunikatay:

Turniej_Niepodleglosci-XVIII-09-11-2013

Turniej_Niepodleglosci-XVIII-10-11-2013

ZAPRASZAMY DO HALI SPORTOWEJ AON-u.


Wyświetl większą mapę