Nasz Turniej 11.11.2016

Turnieju Judo dzieci i młodzików z okazji święta Narodowego Dnia Niepodległości  “Rembertów – 2016”

W piątek 11 listopada na sportowo dzieci i młodzicy uczcili święto Narodowego Dnia Niepodległości. Do rywalizacji w turnieju stanęło 159 zawodników i zawodniczek z 24 klubów z Polski oraz jeden klub z białoruskiego Brześcia.

Zawodnicy naszego Uczniowskiego Klubu Judo “AON Warszawa” zdobyli medale: w grupie dzieci Wiktoria Rochalska,  Ksawery Stolarski, Maciek Wardziak, Jerzy Majonek – 2 miejsca oraz Dominka Grzeszkiewicz 3 miejsca.

W grupie młodzików: Tadeusz Majonek 1 miejsce, Jakub Małolepszy oraz Mateusz Rybicki 2 miejsca
i Bartłomiej Wardziak i Tomasz Jaskuła 3 miejsca.

W łącznej klasyfikacji drużynowej wygrał Uczniowski Klub Judo “Lemur” drugie miejsce Uczniowski Klub Judo Józefów, a trzecie miejsce “gospodarz” turnieju Uczniowski Klub Judo “AON Warszawa”.