medale AON i ASzWoj

Mistrzostwa Świata Juniorów

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2009 Paryż, Francja

Grzegorz LEWIŃSKI

srebrny

66 kg

Mistrzostwa Europy Juniorów

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2003 Sarajewo, BiH

Przemysław SZYMAJDA

brązowy

73 kg

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2006 Gdańsk

Katarzyna Pasternak

brązowy

52 kg

2008 Bielsko-Biała

Katarzyna Stasiecka

brązowy

63 kg

2010 Koszalin

Grzegorz Lewiński

brązowy

66 kg

2011 Opole

Grzegorz Lewiński

brązowy

66 kg

Dominika Gnich

brązowy

52 kg

2012 Warszawa

Maciej Pudłowski

złoty

Nage No Kata

2013 Gdańsk

Grzegorz Lewiński

brązowy

66 kg

2014 Katowice

Igor Dzierżanowski

brązowy

90 kg

2015 Kielce

Igor Dzierżanowski

brązowy

90 kg

2016 Katowice

Justyna Śliwa

brązowy

70 kg

2016 Warszawa

Maciej Pudłowski i Anita Krawczyk

brązowy

Katame No Kata

Mistrzostwa Polski Młodzieży

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2003 Łowicz

Rafał MAJEWSKI

brązowy

60 kg

2004 Opole

Przemysław SZYMAJDA

brązowy

81 kg

2007 Opole

Katarzyna PASTERNAK

brązowy

52 kg

2010 Luboń/Poznań

Igor DZIERŻANOWSKI

brązowy

90 kg

2011 Mława

Igor DZIERŻANOWSKI

brązowy

90 kg

Grzegorz LEWIŃSKI

brązowy

73 kg

2012 Opole

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

66 kg

Dominika GNICH

srebrny

52 kg

Igor DZIERŻANOWSKI

brązowy

90 kg

2013 Kąty Wrocawskie

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

66 kg

2014 Rzeszów

Dominika GNICH

brązowy

52 kg

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2000 Radom

Rafał MAJEWSKI

złoty

55 kg

 

Przemysław GLEN

brązowy

73 kg

2001 Jastrzębie-Zdrój

Małgorzata KRUZA

brązowy

52 kg

 

Przemysław SZYMAJDA

brązowy

73 kg

2002 Wrocław

Rafał MAJEWSKI

srebrny

60 kg

Przemysław SZYMAJDA

brązowy

73 kg

2003 Rybnik

Przemysław SZYMAJDA

złoty

73 kg

2005 Rybnik

Katarzyna PASTERNAK

srebrny

52 kg

2006 Jastrzębie-Zdrój

Katarzyna PASTERNAK

złoty

52 kg

2008 Wrocław

Katarzyna STASIECKA

złoty

63 kg

Grzegorz LEWIŃSKI

brązowy

66 kg

2009 Opole

Katarzyna STASIECKA

złoty

63 kg

Grzegorz LEWIŃSKI

srebrny

66 kg

2010 Wrocław

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

66 kg

Dominika GNICH

brązowy

52 kg

2011    Kąty Wrocławskie

Dominika GNICH

złoty

52 kg

2012   Jastrzębie-Zdrój

Jan JACKIEWICZ

srebrny

+100 kg

Martyna DOBROWOLSKA

brązowy

57 kg

2013      Piła

Jan JACKIEWICZ

srebrny

+100 kg

Martyna DOBROWOLSKA

złoty

57 kg

2014     Kielce

Jan JACKIEWICZ

złoty

+100 kg

2014    Jastrzębie Zdrój

Jan JACKIEWICZ

złoty

+100 kg

2016     Kąty Wrocławskie 

Justyna Śliwa

brązowy

70 kg

2017           Poznań

Michał Jackiewicz

   Justyna Śliwa

brązowy

90 kg

70 kg


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(traktowana jako Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych)

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

1999 Swidnik

Małgorzata KRUZA

złoty

48 kg

 

Łukasz RUDNICKI

srebrny

+100 kg

Justyna JAGIEŁO

brązowy

48 kg

 

Przemysław GLEN

brązowy

73 kg

 

Rafał MAJEWSKI

brązowy

50 kg

2000 Łowicz

Przemysław SZYMAJDA

srebrny

66 kg

2001 Opole

Eliza KŁOSZEWSKA

brązowy

70 kg

Mateusz ŚLIWOWSKI

brązowy

90 kg

2002 Nowa Sól

Katarzyna PASTERNAK

złoty

40 kg

 

Anna MATEJUK

złoty

52 kg

 

Mateusz ŚLIWOWSKI

złoty

90 kg

2003 Ostrowiec Świętokrzyski

Anna MATEJUK

złoty

52 kg

Katarzyna PASTERNAK

brązowy

44 kg

2005 Chełm

Marcin LUDWINIAK

brązowy

66 kg

2006 Szczytno

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

66 kg

2007 Opole

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

66 kg

2008 Glogów

Dominika GNICH

złoty

48 kg

Martyna DOBROWOLSKA

srebrny

40 kg

2010 Józefów

Martyna DOBROWOLSKA

złoty

48 kg

2011 Białystok

Martyna DOBROWOLSKA

złoty

52 kg

Jan JACKIEWICZ

srebrny

+90 kg

2012 Bochnia

Emilia SADOWSKA

brązowy

44 kg

Sebastian CHROMIŃSKI

brązowy

55 kg

2014 Oleśnica

Justyna Śliwa

brązowy

63 kg

Wojciech Bukojemski

brązowy

66 kg

2015 Luboń

Michał JACKIEWICZ

złoty

81 kg

Justyna Śliwa

srebrny

70 kg

Wojciech Bukojemski

brązowy

66 kg

2016 Elbląg

Maciej Rombel

złoty

46 kg

Puchar Polski Młodziczek i Młodzików – od 2012 Mistrzostwa Polski w kat. u-15

Rok, Miejsce Mistrzostw

Zdobywca medalu

Medal

kategoria

2000 Słupsk

Artur BARGIEL

złoty

46 kg

 

Anna MATEJUK

srebrny

48 kg

 

Mateusz ŚLIWOWSKI

srebrny

81 kg

 

Katarzyna PASTERNAK

brązowy

36 kg

2001

Anna MATEJUK

brązowy

48 kg

2002

Piotr RYBICKI

złoty

38 kg

2004 Wrocław

Katarzyna STASIECKA

brązowy

52 kg

 

Grzegorz LEWIŃSKI

brązowy

55 kg

2005 Szczyrk

Grzegorz LEWIŃSKI

złoty

60 kg

 

Mariusz BRZEZIŃSKI

brązowy

66 kg

2008 Sobótka

Martyna DOBROWOLSKA

srebrny

44 kg

2009 Pila

Martyna DOBROWOLSKA

złoty

48 kg

Jan JACKIEWICZ

brązowy

81 kg

2012 Kraków

Michał JACKIEWICZ

brązowy

66 kg

Aleksandra GŁUŚNIEWSKA

złoty

36 kg

Emilia SADOWSKA

złoty

44 kg

2013 Bochnia

Emilia SADOWSKA

srebrny

52 kg

2014 Luboń

Maciej Rombel

złoty

38 kg

Piotr Zaborowski

brązowy

38 kg

Konrad Piotrowski

brązowy

60 kg

2015 Bochnia  Maciej Rombel  złoty  42 kg
Julia Zaborowska srebrny 44 kg
2016 Opole Tadeusz Majonek  złoty 46 kg
Jakub Małolepszy srebrny 46 kg