medale AON i ASzWoj

Mistrzostwa Świata Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2009 Paryż, FrancjaGrzegorz LEWIŃSKIsrebrny66 kg

Mistrzostwa Europy Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2003 Sarajewo, BiHPrzemysław SZYMAJDAbrązowy73 kg

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria wagowa
2006 GdańskKatarzyna Pasternakbrązowy52 kg
2008 Bielsko-BiałaKatarzyna Stasieckabrązowy63 kg
2010 KoszalinGrzegorz Lewińskibrązowy66 kg
2011 OpoleGrzegorz Lewińskibrązowy66 kg
2011 OpoleDominika Gnichbrązowy52 kg
2012 WarszawaMaciej PudłowskizłotyNage No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Piotr Rybicki
złotyNage No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Sebastian Chromiński
brązowyKatame No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Piotr Rybicki
brązowyKodokan Goshin Jutsu
2013 GdańskGrzegorz Lewińskibrązowy66 kg
2014Maciej Pudłowski
Kamil Sadowski
srebrnyNage No Kata
2014 KatowiceIgor Dzierżanowskibrązowy90 kg
2015Maciej Pudłowski Michał JackiewiczsrebrnyKatame No Kata
2015Maciej Pudłowski
Anita Krawczyk
srebrnyNage No Kata
2015 KielceIgor Dzierżanowskibrązowy90 kg
2016 KatowiceJustyna Śliwabrązowy70 kg
2016 WarszawaMaciej Pudłowski i Anita KrawczykbrązowyKatame No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
złotyNage No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
srebrnyKatame No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Justyna Śliwa
srebrnyKodokan Goshin Jutsu

Mistrzostwa Polski Młodzieży

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2003 ŁowiczRafał MAJEWSKIbrązowy60 kg
2004 OpolePrzemysław SZYMAJDAbrązowy81 kg
2007 OpoleKatarzyna PASTERNAKbrązowy52 kg
2010 Luboń/PoznańIgor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
2011 MławaIgor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
Grzegorz LEWIŃSKIbrązowy73 kg
2012 OpoleGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
Dominika GNICHsrebrny52 kg
Igor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
2013 Kąty WrocawskieGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
2014 RzeszówDominika GNICHbrązowy52 kg

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2000 RadomRafał MAJEWSKIzłoty55 kg
Przemysław GLENbrązowy73 kg
2001 Jastrzębie-ZdrójMałgorzata KRUZAbrązowy52 kg
Przemysław SZYMAJDAbrązowy73 kg
2002 WrocławRafał MAJEWSKIsrebrny60 kg
Przemysław SZYMAJDAbrązowy73 kg
2003 RybnikPrzemysław SZYMAJDAzłoty73 kg
2005 RybnikKatarzyna PASTERNAKsrebrny52 kg
2006 Jastrzębie-ZdrójKatarzyna PASTERNAKzłoty52 kg
2008 WrocławKatarzyna STASIECKAzłoty63 kg
Grzegorz LEWIŃSKIbrązowy66 kg
2009 OpoleKatarzyna STASIECKAzłoty63 kg
Grzegorz LEWIŃSKIsrebrny66 kg
2010 WrocławGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
Dominika GNICHbrązowy52 kg
2011    Kąty WrocławskieDominika GNICHzłoty52 kg
2012   Jastrzębie-ZdrójJan JACKIEWICZsrebrny+100 kg
Martyna DOBROWOLSKAbrązowy57 kg
2013      PiłaJan JACKIEWICZsrebrny+100 kg
Martyna DOBROWOLSKAzłoty57 kg
2014     KielceJan JACKIEWICZzłoty+100 kg
2014    Jastrzębie ZdrójJan JACKIEWICZzłoty+100 kg
2016    Kąty Wrocławskie Justyna Śliwabrązowy70 kg
2017    PoznańMichał Jackiewiczbrązowy90 kg
Justyna Śliwabrązowy70 kg


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(traktowana jako Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych)

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
1999 ŚwidnikMałgorzata KRUZAzłoty48 kg
1999 ŚwidnikŁukasz RUDNICKIsrebrny+90 kg
1999 ŚwidnikJustyna JAGIEŁObrązowy48 kg
1999 ŚwidnikPrzemysław GLENbrązowy73 kg
1999 ŚwidnikRafał MAJEWSKIbrązowy50 kg
2000 ŁowiczPrzemysław SZYMAJDAsrebrny66 kg
2001 OpoleEliza KŁOSZEWSKAbrązowy70 kg
2001 OpoleMateusz ŚLIWOWSKIbrązowy90 kg
2002 Nowa SólKatarzyna PASTERNAKzłoty40 kg
2002 Nowa SólAnna MATEJUKzłoty52 kg
2002 Nowa SólMateusz ŚLIWOWSKIzłoty90 kg
2003 Ostrowiec Św.Anna MATEJUKzłoty52 kg
2003 Ostrowiec Św.Katarzyna PASTERNAKbrązowy44 kg
2005 ChełmMarcin LUDWINIAKbrązowy66 kg
2006 SzczytnoGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
2007 OpoleGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
2008 GłogówDominika GNICHzłoty48 kg
2008 GłogówMartyna DOBROWOLSKAsrebrny40 kg
2010 JózefówMartyna DOBROWOLSKAzłoty48 kg
2011 BiałystokMartyna DOBROWOLSKAzłoty52 kg
2011 BiałystokJan JACKIEWICZsrebrny+90 kg
2012 BochniaEmilia SADOWSKAbrązowy44 kg
2012 BochniaSebastian CHROMIŃSKIbrązowy55 kg
2014 OleśnicaJustyna Śliwabrązowy63 kg
2014 OleśnicaWojciech Bukojemskibrązowy66 kg
2015 LubońMichał JACKIEWICZzłoty81 kg
2015 LubońJustyna Śliwasrebrny70 kg
2015 LubońWojciech Bukojemskibrązowy66 kg
2016 ElblągMaciej Rombelzłoty46 kg
2017 Gorzów WielkopolskiAlbert Sowazłoty+100 kg
2017 Gorzów WielkopolskiMaciej Rombelsrebrny50 kg
2018 PiłaMaciej Rombelsrebrny50 kg

Puchar Polski Młodziczek i Młodzików – od 2012 Mistrzostwa Polski w kat. u-15

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2000 SłupskArtur BARGIELzłoty46 kg
Anna MATEJUKsrebrny48 kg
Mateusz ŚLIWOWSKIsrebrny81 kg
Katarzyna PASTERNAKbrązowy36 kg
2001Anna MATEJUKbrązowy48 kg
2002Piotr RYBICKIzłoty38 kg
2004 WrocławKatarzyna STASIECKAbrązowy52 kg
Grzegorz LEWIŃSKIbrązowy55 kg
2005 SzczyrkGrzegorz LEWIŃSKIzłoty60 kg
Mariusz BRZEZIŃSKIbrązowy66 kg
2008 SobótkaMartyna DOBROWOLSKAsrebrny44 kg
2009 PilaMartyna DOBROWOLSKAzłoty48 kg
Jan JACKIEWICZbrązowy81 kg
2012 KrakówMichał JACKIEWICZbrązowy66 kg
Aleksandra GŁUŚNIEWSKAzłoty36 kg
Emilia SADOWSKAzłoty44 kg
2013 BochniaEmilia SADOWSKAsrebrny52 kg
2014 LubońMaciej Rombelzłoty38 kg
Piotr Zaborowskibrązowy38 kg
Konrad Piotrowskibrązowy60 kg
2015 Bochnia  Maciej Rombel  złoty  42 kg
Julia Zaborowskasrebrny44 kg
2016 OpoleTadeusz Majonek  złoty46 kg
Jakub Małolepszysrebrny46 kg