wyniki 2014

Funny Judo z Mikołajem – UKJ „Ryś” Warszawa – 14.12.2014
U8
1 miejsce – Aleksander Kowalczyk – 36 kg
3 miejsce – Jakub Skrzypiec – 28 kg
U9
3 miejsce – Aleksander Kowalczyk – 36 kg
U10
1 miejsce – Maciej Wardziak – 25 kg
5 miejsce – Jakub Staszczyk – 27 kg

===========================================
Turniej „Mikołajkowy” – UKJ „RYŚ” Warszawa – 13.12.2014

U12
1 miejsce – Bartłomiej Wardziak – 36 kg
2 miejsce – Dorota Gołębiewska – 33 kg
3 miejsce – Aleksander Dżon – 30 kg
3 miejsce – Tadeusz Majonek – 39 kg
3 miejsce – Mateusz Rybicki – 55 kg

U14
2 miejsce – Julia Zaborowska – 44 kg
2 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
2 miejsce – Patryk Kosnowicz – 73 kg
3 miejsce – Bartłomiej Legutowski – 46 kg

===============================================================

Mistrzostwa Polski w Kata

2 miejsce – Maciej Pudłowski z Kamilem Sadowskim – Kodokan Gosin Jutsu
2 miejsce – Maciej Pudłowski z Kamilem Sadowskim – Katame No Kata.

===============================================================

Turniej Dzieci w Józefowie – 6.12.2014

1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz – 27 kg

==============================================================

Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego – 7.12.2014

1 miejsce – Tadeusz Majonek

2 miejsce – Bartłomiej Wardziak
2 miejsce – Jerzy Majonek
3 miejsce – Maciej Wardziak
===================================================

XIII Międzynarodowy Turniej Judo Baltic Cup – 22-23.11.2014 – Gdynia

1 miejsce  – Maciej Rombel,
1 miejsce – Wojciech Bukojemski 
1 miejsce – Michał Jackiewicz,
2 miejsce – Justyna Śliwa,
2 miejsce – Patrycja Wojtelewicz 
2 miejsce – Julia Zaborowska 
3 miejsce – Julia Gołębiewska 
3 miejsce – Oskar Płochocki

=======================================================

Puchar Sochaczewa 22.11.2014 – Sochaczew

1 miejsce – Dorota Gołębiewska
1 miejsce – Albert Sowa
2 miejsce – Tomasz Jaskuła
3 miejsce – Tadeusz Majonek
3 miejsce – Bartłomiej Wardziak.

================================================================
XIX Turniej judo dzieci i młodzików z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Rembertów – 11.11.2014.

Drużynowo
1m. UKJ AON Warszawa 40 p.

2001-2003
1 miejsce – Zaborowska Julia – 40 kg
1 miejsce – Rombel Maciej -42 kg
1 miejsce – Płochocki Oskar -50 kg
2 miejsce – Lema Adrian -50 kg
2 miejsce – Małolepszy Jakub -33 kg
2 miejsce – Majonek Tadeusz -36 kg
3 miejsce – Gołębiewska Julia +57 kg
3 miejsce – Wardziak Bartek -36 kg
7 miejsce – Kosnowicz Filip -46 kg
7 miejsce – Kosnowicz Patryk -66 kg

Najlepszym zawodnikiem w tej grupie wiekowej wybrany został Maciej Rombel

2000-1999
2 miejsce – Zaborowska Julia -44 kg
2 miejsce – Sowa Albert -81 kg
2 miejsce – Siejka Zuzanna -52 kg
2 miejsce – Wojtelewicz Patrycja -63 kg
3 miejsce – Zaborowski Piotr -46 kg
5 miejsce – Płochocki Oskar -50 kg
7 miejsce – Krawczyk Anita -52 kg

——————————————————————————————————————————-

Puchar Polski juniorów młodszych – Memoriał Józefa Wiśniewskiego – Bytom – 8.11.2014

1 miejsce – Wojciech Bukojemski -66 kg
2 miejsce – Justyna Śliwa -70 kg

——————————————————————————————————————————-

Turniej dzieci – Białołeka – UKJ „Lemur” – 8.11.2014

U 8
1 miejsce – Aleksander Kowalczyk (wszystkie walki przez ippon)
U 10
1 miejsce – Maciej Wardziak
2 miejsce – Jerzy Majonek
3 miejsce – Dorota Gołebiewska
3 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
5 miejsce – (startujaca po raz pierwszy i trenująca od niedawna) Ola Legutowska
U 12
1 miejsce – Tadeusz Majonek -36 kg (wygrywając wszystkie walki przez ippon, a miał ich 5)
2 miejsce – Bartłomiej Wardziak -36 kg

——————————————————————————————————————————-

Wyniki Turnieju – Pamięci Trenera Grzegorza Malika – Warszawa-Białołęka – 18.10.2014

1 miejsce – Dorota Gołębiewska
2 miejsce – Bartłomiej Legutowski
2 miejsce – Jakub Małolepszy
2 miejsce – Bartek Wardziak
3 miejsce – Maciek Wardziak
3 miejsce – Tadeusz Majonek
3 miejsce – Patryk Kosnowicz
3 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
5 miejsce – Tomasz Jaskuła

————————————————————————————————————————

III Międzynarodowy Turniej judo dla dzieci i młodzieży „Pokonujemy Granice” – Bielsko-Biała -12.10.2014

1 miejsce – Maciej Rombel -38 kg
2 miejsce – Tadeusz Majonek -35 kg
2 miejsce – Piotr Zaborowski -46 kg
2 miejsce – Patryk Kosnowicz -66 kg

———————————————————————————————————–

MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW – Katowice – 3-5.10.2014

3 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg – brązowy medal !!!

5 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg 

7 miejsce – Dominika Gnich – 52 kg

———————————————————————————————————————————-
Warsaw Judo Open – 27-28.09.2014 – Warszawa – Hala Torwar.

1 miejsce – Maciej Rombel – (U14M-38kg)
1 miejsce – Jan Jackiewicz – (U20M+100kg)
2 miejsce – Julia Zaborowska – (U14W-40kg)
3 miejsce – Justyna Śliwa – (U17W-70kg)
3 miejsce – Wojciech Bukojemski – (U17M-66kg)
3 miejsce – Michał Jackiewicz – (U17M-81kg)
5 miejsce – Justyna Śliwa – (U20W-70kg)
7 miejsce – Julia Gołębiewska – (U14W-63kg)

————————————————————————————————————————————
Mistrzostwa Słowacji form Kata

1 miejsce – Maciej Pudłowski | Kamil Sadowski – (nage no kata kat. A)

————————————————————————————————————————————–

VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta – Sochaczew – 6.9.2014

2 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
3 miejsce – Wojtek Bukojemski – 66 kg
5 miejsce – Michał Jackiewicz – 81 kg
7 miejsce – Zuzanna Siejka – 52 kg

————————————————————————————————————————————–

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo (ranga Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych)
– 12-15.06.2014 – Oleśnica.

3 miejsce – Justyna Śliwa – 63 kg

3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg

———————————————————————————————-
IV Turniej Funny WOM (w ramach Żoliborz Judo Cup) – 8.06.2014

Dzieci młodsze:

1 miejsce – Maciej Wardziak
1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
3 miejsce – Aleksander Kowalczyk
3 miejsce – Bartłomiej Tomaszewski
5 miejsce – Jakub Dzięciołowski
5 miejsce – Jakub Staszczyk
5 miejsce – Natalia Nowakowska

————————————————————–

Żoliborz Judo Cup – Warszawa – 7.06.2014

Młodzicy i młodziczki:
1 miejsce – Julia Zaborowska – 40 kg
1 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 42 kg
1 miejsce – Albert Sowa + 81 kg.
2 miejsce – Julia Gołębiewska – 63 kg
2 miejsce – Oskar Płochocki – 42 kg
3 miejsce – Konrad Piotrowski – 66 kg

Dzieci starsze:
1 miejsce – Milena Kruszewska – 57 kg
2 miejsce – Adam Majewski – 39 kg
2 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
5 miejsce – Tadeusz Majonek – 36 kg

—————————————————————————————

Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM)

1 miejsce – Lewiński Radek  – 73 kg
1 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
2 miejsce – Jackiewicz Michał  – 81 kg
3 miejsce – Bukojemski Wojciech  – 66 kg
3 miejsce – Rombel Michał  – 73 kg
3 miejsce – Głuśniewska Aleksandra- 48 kg
3 miejsce – Wojtelewicz Patrycja – 63 kg
3 miejsce – Sadowski Kamil – 60 kg

—————————————————————————————–

Turniej z okazji „Dnia Dziecka” – 1.06.2014 – Warszawa (PW)

1 miejsce – Tadeusz Majonek
1 miejsce – Jerzy Majonek
——————————————————————————————————————

Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) – 25.05.2014

1 miejsce – Jan Jackiewicz + 100 kg
3 miejsce – Kamil Sadowski – 60 kg
3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg

———————————————————————————————————
Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek (Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi) – 24.05.2014

2 miejsce – Julia Zaborowska – 40 kg
5 miejsce – Oskar Płochocki – 46 kg
5 miejsce – Albert Sowa – 81 kg
7 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg

———————————————————————————————————
International „Kyodai” Judo Tournament – 17-18.05.2014 – Ryga (Łotwa)

1 miejsce – Julia Zaborowska – 40 kg
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 42 kg
3 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg
4 miejsce – Albert Sowa – 81 kg
5 miejsce – Patryk Kosnowicz

———————————————————————————————————–

Warszawska Olimpiada Młodzieży – 10-11.05.2014 – Warszawa – Wesoła

Młodzicy

Chłopcy:

1 miejsce – Maciek Rombel – 2001 – 38 kg – III kyu
2 miejsce – Konrad Piotrowski – 2000 – 66 kg – IV kyu
5 miejsce – Derebecki Michał – 2000 – 55 kg – IV kyu
1 miejsce – Sowa Albert – 2000 – 81 kg
1 miejsce – Zaborowski Piotr – 2000 – 42 kg
3 miejsce – Płochocki Oskar – 2001 – 46 kg
5 miejsce – Płochocki Szymon – 2000 – 50 kg
7 miejsce – Lema Adrian – 2001 – 55 kg

Dziewczęta:

1 miejsce – Zaborowska Julia – 2001 – 40 kg
1 miejsce – Gołebiewska Julia – 2001 – 63 kg
1 miejsce – Płochocka Aleksandra – 2001 – 44 kg
2 miejsce – Łucja Obal – 2000 – 48 kg

Juniorki młodsze:

2 miejsce – Głuśniewska Aleksandra – 1999 – 48 kg
1 miejsce – Śliwa Justyna – 1998 – 70 kg
2 miejsce – Wojtelewicz Patrycja – 1999 – 63 kg
1 miejsce – Krawczyk Anita – 1999 – 52 kg
3 miejsce – Siejka Zuzanna – 1999 – 52 kg

Juniorzy młodsi:

2 miejsce – Chromiński Mateusz – 1999 – 50 kg – niestety – kontuzja :(
1 miejsce – Bukojemski Wojciech – 1998 – 66 kg
2 miejsce – Jackiewicz Michał – 1998 – 81 kg
7 miejsce – Rombel Michał – 1998 – 73 kg
3 miejsce – Lewiński Radek – 1997 – 73 kg
1 miejsce – Sadowski Kamil – 1997 – 60 kg

—————————————————————————————-
Puchar Polski Seniorów i Seniorek – 10.05.2014 – Suchy Las

1 miejsce – Grzegorz Lewiński – 73 kg
7 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg

———————————————————————————————————————————–
Puchar Polski Juniorów i Juniorek młodszych (limity do OOM) – 26-27.04.2014 – Suchy Las

1 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg
5 miejsce – Justyna Śliwa – 63 kg
5 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg
5 miejsce – Michał „Leon” Jackiewicz – 81 kg

————————————————————————————————————–

Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego – 27.04.2014 – Grodzisk Mazowiecki

1 miejsce – Maciej Wardziak
1 miejsce – Patryk Kosnowicz
1 miejsce – Tadeusz Majonek
2 miejsce – Milena Kruszewska
5 miejsce – Bartek Wardziak
5 miejsce – Aleksander Kowalczyk
5 miejsce – Jerzy Majonek
7 miejsce – Filip Kosnowicz

————————————————————————————————
Mała Ligi Judo Dzieci trzecia edycja – 12.04.2014 – Warszawa

1 miejsce – Dorota Gołębiewska
2 miejsce – Maciej Wardziak
2 miejsce – Jerzy Majonek
3 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
————————————————————————————————
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek – 12-13.04.2014 – Kielce

1 miejsce – Jan Jackiewicz + 100 kg – MISTRZ POLSKI

7 miejsce – Martyna Dobrowolska – 63 kg

————————————————————————————————-

Mistrzostwa Polski Młodzieży – 5.04.2013 – Rzeszów

3 miejsce – Dominika Gnich – 52 kg

7 miejsce – Marek Bieleń – 81 kg

————————————————————————————————-

Wiosenny Turniej Judo Dzieci 2014

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 36 kg
3 miejsce – Jerzy Majonek – 32 kg

—————————————————————————————————-

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek – 29-30.03.2014 – Luboń

1 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg – Mistrz Polski 2014

3 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg

3 miejsce – Albert Sowa – 81 kg

3 miejsce – Konrad Piotrowski – 60 kg

5 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg

————————————————————————————————————————————-

Międzynarodowy Otwarty Puchar Polski Młodzików i Młodziczek – Suchy Las – 22.03.2014

1 miejsce – Maciej Rombel – 38 kg
2 miejsce – Piotr Zaborowski – 38 kg
2 miejsce – Konrad Piotrowski – 66 kg
3 miejsce – Albert Sowa – 81 kg
5 miejsce – Aleksandra Płochocka – 44 kg
5 miejsce – Julia Zaborowska – 40 kg
7 miejsca – Julia Gołebiewska – 57 kg
7 miejsce – Michał Derebecki – 55 kg

——————————————————————————————————-

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych – Suchy Las – 23.03.2014

3 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg
7 miejsce – Patrycja Wojtelewicz – 63 kg

————————————————————————————

Akademickie Mistrzostwa Polski – Bytom – 22-23.03.2014

3 miejsce – Dominika Gnich -52 kg (uczelnia – ALK)
3 miejsce – Igor Dzierżanowski -90 kg (uczelnia – SGGW)

————————————————————-

Mistrzostwa Warszawy Dzieci 16.03.2014

Złote medale:
Patryk Kosnowicz
Jakub Małolepszy

Srebrne medale:
Milena Kłoszewska
Jakub Bogdaniuk

Brązowe medale:
Filip Kosnowicz
Gabriela Bogdaniuk
Tadeusz Majonek

V miejsce:
Adam Majewski

———————————————————————————
Puchar Polski Seniorów i Seniorek – Luboń – 15.03.2014

1 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg
2 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg
5 miejsce – Martyna Dobrowolska – 63 kg

——————————————————————-

II tura ligi funny judo – Warszawa – 15.03.2014

Rocznik 2005:
1 miejsce – Maciej Wardziak
1 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz
1 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Jakub Dzięciołowski
5 miejsce – Jakub Staszczyk

Rocznik 2004:
2 miejsce – Tomasz Jaskuła
4 miejsce – Natalia Nowakowska
5 miejsce – Mateusz Michalik

————————————————————
Puchar Polski Jun. – Piła – 8.03.2014

2 miejsce – Martyna Dobrowolska – 63 kg
3 miejsce – Justyna Śliwa – 63 kg
3 miejsce – Jan Jackiewicz +100 kg
7 miejsce – Wojciech Bukojemski – 66 kg

—————————————————————

PUCHAR CZECH OSTRAWA – 15.02.2014

2 miejsce – Maciek Rombel – 34 kg

—————————————————–
I turniej „fanny judo” – 9.02.2014

rocznik 2006:
3 miejsce – Stanisław Gajewski
5 miejsce – Jan Pawlak
5 miejsce – Ignacy Sadowski

rocznik 2005:
1 miejsce – Jerzy Majonek
5 miejsce – Jakub Staszczyk

rocznik 2004:
2 miejsce – Dorota Gołębiewska
5 miejsce – Mateusz Michalik
5 miejsce – Natalia Nowakowska

———————————————————————————————

X turniej Młodzików i Młodziczek – 8.02.2014 – Lesznowola

1 miejsca:
Maciek Rombel -38 kg
Julia Zaborowska – 40 kg
Aleksandra Płochocka – 44 kg
Julia Gołębiewska – 57 kg

2 miejsca:
Piotr Zaborowski – 42 kg
Konrad Piotrowski – 60 kg

3 miejsca:
Oskar Płochocki – 46 kg
Albert Sowa – 73 kg

5 miejsce w grupie dzieci:
Patryk Kosnowicz – 66 kg