XIV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Suchy Las 18-19.03.2017 r.

Maciej Rombel – 1 miejsce.

W sobotę i niedzielę 18-19 marca zawodnicy UKJ “ASzWoj Warszawa ” uczestniczyli w Wielkopolskim Turnieju Judo młodzików i młodziczek oraz juniorów i juniorek młodszych. Drużyna z Rembertowa składająca się z 7 zawodników zdobyła 5 medali. Złote medale wywalczyli: Maciej Rombel w grupie juniorów młodszych i Tadeusz Majonek w młodzikach. Obaj zawodnicy startują w kategorii wagowej do 50 kg i są aktualnie numerami jeden w rankingu krajowym w swoich grupach wiekowych. Tak więc chłopcy po raz kolejny potwierdzili , że są najlepsi w Polsce w tej kategorii wagowej. Brązowe medale w grupie wiekowej U18 zdobyli: w najcięższej wadze +90 kg Albert Sowa, Konrad Piotrowski w wadze -73 kg i Piotr Zaborowski w wadze -55 kg. Startowali także Michał Wysocki ( -60 kg) i Oskar Płochocki (-73 kg). W najbliższą sobotę wszyscy medaliści będą walczyć w zawodach o Puchar Polski juniorów młodszych także w Suchym Lesie.

Klub jest współfinansowany przez m. st. Warszawa i sponsorowany przez Akademię Sztuki Wojennej. Zawodników trenuje mgr Cezary Majewski.