Nasz Turniej 2015

Jak co roku 11 listopada z okazji „Narodowego Dnia Niepodległości” odbył się w Rembertowie turniej judo dla dzieci i młodzików. Zawody wsparło finansowo Miasto Stołeczne Dzielnica Warszawa Rembertów. Zmagania najmłodszych judoków już po raz dwudziesty rozegrano w obiektach sportowych Akademii Obrony Narodowej.

W rywalizacji wzięły udział reprezentacje 28 klubów z Polski i drużyny z białoruskiego Brześcia oraz z ukraińskiego Charkowa. W sumie swoich sił próbowało 176 zawodników i zawodniczek. Najliczniejszą 24 osobową reprezentację wystawił gospodarz i organizator Uczniowski Klub Judo „AON Warszawa”.

Zawodnicy z Rembertowa zdobyli w sumie 11 medali.
W grupie dzieci: Adam Małolepszy (30 kg) złoty, Tadeusz Majonek ( 39 kg) srebrny i Michał Wysocki (50 kg) oraz Jakub Małolepszy (39 kg) brązowe medale.
W grupie młodzików: Julia Zaborowska (44 kg), Piotr Zaborowski (50 kg) i Albert Sowa (81 kg) złote, Angelika Kozłowska (48 kg), Patryk Kosnowicz (66 kg) i Konrad Piotrowski (73 kg) srebrne medale i Michał Wysocki (50 kg) brązowy medal.

Drużynowo sklasyfikowano 26 klubów. Pierwsze miejsce zdobył UKJ Lemur z Białołęki, drugie UKJ Juko Józefów, trzecie UOR Brześć Białoruś, a czwarte gospodarz UKJ „AON Warszawa”.
Na sportowo uczciło święto z okazji „Narodowego Dnia Niepodległości 11 listopada w obiektach sportowych Akademii Obrony Narodowej razem z zawodnikami i trenerami około 290 osób.

Cezary Majewski prezes UKJ „AON Warszawa”.

Klasyfikacja drużynowa: