medale AON i ASzWoj

Mistrzostwa Świata Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2009 Paryż, FrancjaGrzegorz LEWIŃSKIsrebrny66 kg

Mistrzostwa Europy Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2003 Sarajewo, BiHPrzemysław SZYMAJDAbrązowy73 kg

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria wagowa
2006 GdańskKatarzyna Pasternakbrązowy-52 kg
2008 Bielsko-BiałaKatarzyna Stasieckabrązowy-63 kg
2010 KoszalinGrzegorz Lewińskibrązowy-66 kg
2011 OpoleGrzegorz Lewińskibrązowy-66 kg
2011 OpoleDominika Gnichbrązowy-52 kg
2012 WarszawaMaciej PudłowskizłotyNage No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Piotr Rybicki
złotyNage No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Sebastian Chromiński
brązowyKatame No Kata
2013 MysłowiceMaciej Pudłowski
Piotr Rybicki
brązowyKodokan Goshin Jutsu
2013 GdańskGrzegorz Lewińskibrązowy-66 kg
2014Maciej Pudłowski
Kamil Sadowski
srebrnyNage No Kata
2014 KatowiceIgor Dzierżanowskibrązowy-90 kg
2015Maciej Pudłowski Michał JackiewiczsrebrnyKatame No Kata
2015Maciej Pudłowski
Anita Krawczyk
srebrnyNage No Kata
2015 KielceIgor Dzierżanowskibrązowy-90 kg
2016 KatowiceJustyna Śliwabrązowy-70 kg
2016 WarszawaMaciej Pudłowski i Anita KrawczykbrązowyKatame No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
złotyNage No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
srebrnyKatame No Kata
2017 SkierniewiceMaciej Pudłowski
Justyna Śliwa
srebrnyKodokan Goshin Jutsu
2018 WarszawaJustyna Śliwasrebrny-78 kg
2018 WarszawaIgor Dzierżanowskisrebrny-100 kg
2018 PiasecznoMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
złotyNage No Kata
2018 Piaseczno k/WarszawyMaciej Pudłowski
Piotr Zaborowski
złotyJu No Kata
2018 Piaseczno K/WarszawyMaciej Pudłowski
Anita Krawczyk
srebrnyKatame No Kata

Mistrzostwa Polski Młodzieży

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2003 ŁowiczRafał MAJEWSKIbrązowy60 kg
2004 OpolePrzemysław SZYMAJDAbrązowy81 kg
2007 OpoleKatarzyna PASTERNAKbrązowy52 kg
2010 Luboń/PoznańIgor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
2011 MławaIgor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
Grzegorz LEWIŃSKIbrązowy73 kg
2012 OpoleGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
Dominika GNICHsrebrny52 kg
Igor DZIERŻANOWSKIbrązowy90 kg
2013 Kąty WrocawskieGrzegorz LEWIŃSKIzłoty66 kg
2014 RzeszówDominika GNICHbrązowy52 kg
2017 Kąty WrocławskieJan JACKIEWICZbrązowy100 kg
2019 Kąty WrocławskieJustyna ŚLIWAsrebrny78 kg
2019 Kąty WrocławskieMichał JACKIEWICZbrązowy90 kg

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2000 RadomRafał MAJEWSKIzłoty-55 kg
2000 RadomPrzemysław GLENbrązowy-73 kg
2001 Jastrzębie-ZdrójMałgorzata KRUZAbrązowy-52 kg
2001 Jastrzębie ZdrójPrzemysław SZYMAJDAbrązowy-73 kg
2002 WrocławRafał MAJEWSKIsrebrny-60 kg
2002 WrocławPrzemysław SZYMAJDAbrązowy-73 kg
2003 RybnikPrzemysław SZYMAJDAzłoty-73 kg
2005 RybnikKatarzyna PASTERNAKsrebrny-52 kg
2006 Jastrzębie-ZdrójKatarzyna PASTERNAKzłoty-52 kg
2008 WrocławKatarzyna STASIECKAzłoty-63 kg
2008 WrocławGrzegorz LEWIŃSKIbrązowy-66 kg
2009 OpoleKatarzyna STASIECKAzłoty-63 kg
2009 OpoleGrzegorz LEWIŃSKIsrebrny-66 kg
2010 WrocławGrzegorz LEWIŃSKIzłoty-66 kg
2010 WrocławDominika GNICHbrązowy-52 kg
2011    Kąty WrocławskieDominika GNICHzłoty-52 kg
2012   Jastrzębie-ZdrójJan JACKIEWICZsrebrny+100 kg
2012 Jastrzębie ZdrójMartyna DOBROWOLSKAbrązowy-57 kg
2013      PiłaJan JACKIEWICZsrebrny+100 kg
2013 PiłaMartyna DOBROWOLSKAzłoty-57 kg
2014     KielceJan JACKIEWICZzłoty+100 kg
2015    Jastrzębie ZdrójJan JACKIEWICZzłoty+100 kg
2016    Kąty Wrocławskie Justyna Śliwabrązowy-70 kg
2017    PoznańMichał Jackiewiczbrązowy-90 kg
2017 PoznańJustyna Śliwabrązowy-70 kg
2018 BytomMichał Jackiewiczzłoty-90 kg
2018 BytomPiotr Zaborowskizłoty-55 kg
2018 PiasecznoAnita Krawczyk
Michał Wysocki
srebrnyNage No Kata
2019 TrzciankaMaciej Rombelbrązowy-55 kg
2019 TrzciankaAlbert Sowabrązowy-100 kg


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(traktowana jako Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych)

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
1999 ŚwidnikMałgorzata KRUZAzłoty-48 kg
1999 ŚwidnikŁukasz RUDNICKIsrebrny+90 kg
1999 ŚwidnikJustyna JAGIEŁObrązowy-48 kg
1999 ŚwidnikPrzemysław GLENbrązowy-73 kg
1999 ŚwidnikRafał MAJEWSKIbrązowy-50 kg
2000 ŁowiczPrzemysław SZYMAJDAsrebrny-66 kg
2001 OpoleEliza KŁOSZEWSKAbrązowy-70 kg
2001 OpoleMateusz ŚLIWOWSKIbrązowy-90 kg
2002 Nowa SólKatarzyna PASTERNAKzłoty-40 kg
2002 Nowa SólAnna MATEJUKzłoty-52 kg
2002 Nowa SólMateusz ŚLIWOWSKIzłoty-90 kg
2003 Ostrowiec Św.Anna MATEJUKzłoty-52 kg
2003 Ostrowiec Św.Katarzyna PASTERNAKbrązowy-44 kg
2005 ChełmMarcin LUDWINIAKbrązowy-66 kg
2006 SzczytnoGrzegorz LEWIŃSKIzłoty-66 kg
2007 OpoleGrzegorz LEWIŃSKIzłoty-66 kg
2008 GłogówDominika GNICHzłoty-48 kg
2008 GłogówMartyna DOBROWOLSKAsrebrny-40 kg
2010 JózefówMartyna DOBROWOLSKAzłoty-48 kg
2011 BiałystokMartyna DOBROWOLSKAzłoty-52 kg
2011 BiałystokJan JACKIEWICZsrebrny+90 kg
2012 BochniaEmilia SADOWSKAbrązowy-44 kg
2012 BochniaSebastian CHROMIŃSKIbrązowy-55 kg
2014 OleśnicaJustyna Śliwabrązowy-63 kg
2014 OleśnicaWojciech Bukojemskibrązowy-66 kg
2015 LubońMichał JACKIEWICZzłoty-81 kg
2015 LubońJustyna Śliwasrebrny-70 kg
2015 LubońWojciech Bukojemskibrązowy-66 kg
2016 ElblągMaciej Rombelzłoty-46 kg
2017 Gorzów WielkopolskiAlbert Sowazłoty+90 kg
2017 Gorzów WielkopolskiMaciej Rombelsrebrny-50 kg
2018 PiłaMaciej Rombelsrebrny-50 kg
2018 Piaseczno k/WarszawyJakub Małolepszy
Tomasz Jaskuła
złotyNage No Kata
2018 Piaseczni k/WarszawyAleks Kowalczyk
Adrianna Wisławska
srebrnyNage No Kata

Puchar Polski Młodziczek i Młodzików – od 2012 Mistrzostwa Polski w kat. u-15

Rok, Miejsce MistrzostwZdobywca medaluMedalkategoria
2000 SłupskArtur BARGIELzłoty46 kg
Anna MATEJUKsrebrny48 kg
Mateusz ŚLIWOWSKIsrebrny81 kg
Katarzyna PASTERNAKbrązowy36 kg
2001Anna MATEJUKbrązowy48 kg
2002Piotr RYBICKIzłoty38 kg
2004 WrocławKatarzyna STASIECKAbrązowy52 kg
Grzegorz LEWIŃSKIbrązowy55 kg
2005 SzczyrkGrzegorz LEWIŃSKIzłoty60 kg
Mariusz BRZEZIŃSKIbrązowy66 kg
2008 SobótkaMartyna DOBROWOLSKAsrebrny44 kg
2009 PilaMartyna DOBROWOLSKAzłoty48 kg
Jan JACKIEWICZbrązowy81 kg
2012 KrakówMichał JACKIEWICZbrązowy66 kg
Aleksandra GŁUŚNIEWSKAzłoty36 kg
Emilia SADOWSKAzłoty44 kg
2013 BochniaEmilia SADOWSKAsrebrny52 kg
2014 LubońMaciej Rombelzłoty38 kg
Piotr Zaborowskibrązowy38 kg
Konrad Piotrowskibrązowy60 kg
2015 Bochnia  Maciej Rombel  złoty  42 kg
Julia Zaborowskasrebrny44 kg
2016 OpoleTadeusz Majonek  złoty46 kg
Jakub Małolepszysrebrny46 kg
2017Jakub Małolepszyzłoty50