1% podatku dochodowego dla UKJ “ASzWoj Warszawa”

Jak co roku Zarząd zwraca się z gorącą prośba do rodziców dzieci i młodzieży trenującej w naszym Klubie o przekazanie 1% podatku dochodowego na szkolenie. Koszty dobrego szkolenia stale wzrastają przede wszystkim ze względu na to, że mamy co roku więcej doskonałych zawodników, medalistów mistrzostw Polski.  Zabezpieczenie ich potrzeb dalszego rozwoju sportowego jest coraz droższe (wyjazdy na zawody, sprzęt sportowy, zgrupowania itd.). Apel kierujemy szczególnie do nowych członków naszego stowarzyszenia. Kiedyś Wasze dziecko może być mistrzem Polski i też będzie potrzebowało wsparcia finansowego. My wiemy jak wychowywać mistrzów co udowadniamy każdego roku od wielu lat (zapraszam na stronę klubową www.judo-aszwoj.pl  – w zakładce medaliści można to sprawdzić ). Jeszcze raz prosimy wszystkich członków, sympatyków i kibiców UKJ “ASzWoj Warszawa” o szczodrość i wsparcie zawodników.

Jak dokonać przelewu? Informacja na zdjęciu. Ponieważ nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego datki musimy zbierać poprzez Fundację Młodzi Młodym.

Za rok 2017 w zeszłym roku otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 1447,92 zł. Postarajmy się , aby ta kwota za 2018 r. była dużo większa.

Zarząd z góry dziękuje za hojność.