Pracowity weekend naszych zawodników – 13 medali na dwóch turniejach !!!

W miniony weekend 22-23 listopada br. zawodnicy Uczniowskiego Klub Judo “AON Warszawa” nie próżnowali.
W sobotę i niedzielę w Gdyni odbył się XIII Międzynarodowy Turniej Judo Baltic Cup. 10 osobowa drużyna zdobyła 8 medali.
3 złote – Maciek Rombel, Wojciech Bukojemski i Michał Jackiewicz, 3 srebrne Justyna Sliwa, Patrycja Wojtelewicz i Julia Zaborowska, 2 brązowe Julia Gołebiewska i Oskar Płochocki. Złoci medaliści wygrali wszystkie swoje walki przez ippon.

W sobotę 22 listopada br. młodsi judocy klubu startowali w zawodach o Puchar Sochaczewa. Złote madale zdobyli: Dorota Gołebiewska i Albert Sowa, srebrny Tomek Jaskuła, a brązowe Tadeusz Majonek i Bartłomiej Wardziak.

Zawodnicy objęci szkoleniem zasadniczym i podstawowym są dofinansowani przez Urząd m. st. Warszawa.

Trenerem zawodników jest mgr Cezary Majewski.