Puchar Polski Seniorek i Seniorów Piła 25.05.2019 r.

25 maja w Pile nasi młodzieżowcy potwierdzili swoją dobrą formę zaprezentowaną na niedawnych Mistrzostwach Polski Młodzieży. Michał Jackiewicz w swoim drugim starcie w grupie seniorskiej (waga -90 kg) zdecydowanie udowodnił, że należy do czołówki krajowej. W pierwszej walce rzutem na ippon pokonał Drzewieckiego z Piły wicemistrza Polski Młodzieży. W walce o medal  taż przez “swój rzut uchi mata” w 20 sekundzie wygrał przez ippon z doświadczonym zawodnikiem Arturem Partyką. Michał przegrał tylko z Koszczyńskim z AZS AWF Warszawa, który na tych zawodach był nie do pokonania. W wadze -78 kg Justyna Śliwa też uplasowała się na 3 miejscu. Niestety ten występ Justyny nie należał do najlepszych. Gratulacje!