Puchar Polski Juniorów i Kuźnia Młodych Talentów 23-24 listopada 2019 r.

W ostatnią sobotę i niedzielę zawodnicy naszego Klubu startowali w zawodach rozgrywanych w Oleśnicy (juniorzy) i Józefowie (dzieci). W Otwartym Pucharze Polski Juniorów młodszych i juniorów poza czołówką zawodników polskich udział brali judocy z Czech, Holandii, Lichtensteinu, Kanady, Ukrainy, Niemiec. Najsilniejsi okazali się Holendrzy zdobywając razem w grupie kobiet i mężczyzn 8 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych medali. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Czech, a na trzecim polski klub Koka Jastrzębie. Z naszych zawodników jak zwykle nie zawiódł Maciej Rombel w kategorii wagowej do 55 kg zdobywając srebrny medal. W grupie juniorów młodszych 5 miejsce zdobył Adam Majewski w kategorii wagowej do 73 kg.

W Józefowie startowały nasze dzieci. W wadze do 60 kg wygrał Aleks Kowalczyk, a trzecie miejsca zdobyli Zuzanna Kruszewska i Maciej Kloss. 7 miejsce wywalczył Franciszek Michalik.

Gratulacje i powodzenia w najbliższych startach.