Nasze wyniki z zawodów

=================================================

VIII Memoriał Jigoro Kano – 30.10.2016

2 miejsce – Tadeusz Majonek – 50 kg
2 miejsce – Michał Wysocki – 60 kg
3 miejsce – Jakub Małolepszy – 50 kg

=================================================

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek – Opole – 7-8.10.2016

1 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg – Mistrz Polski!
2 miejsce – Jakub Małolepszy – 46 kg – Wicemistrz Polski!
9 miejsce – Michał Wysocki – 55 kg.

=================================================

Liga Indywidualno Drużynowa Seniorów i Seniorek – 1.10.2016

1 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
7 miejsce – Igor Dzierżanowski – 90 kg

==================================================================
Turniej Międzynarodowy Kokoro w Łodzi – 1.10.2016
Młodzicy:
1 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg

W grupie dzieci:
3 miejsce – Jerzy Majonek
3 miejsce – Aleks Kowalczyk

===================================================================
Memoriał Grzegorza Malika – 2.10.2016 – Warszawa

2 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Mateusz Rybicki
3 miejsce – Tomasz Jaskuła

==================================================================
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek – Warszawa-Wesoła – 10.09.2016

2 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg
3 miejsce – Jakub Małolepszy – 46 kg
5 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg

===========================================================
Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Juniorek – Sochaczew – 3.09.2016

1 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg

===========================================================
Puchar Burmistrza Żoliborza – Warszawa – 11-12.06.2016

Drużynowo: 1 miejsce – klub UKJ „AON Warszawa”. Sukces zespołu wywalczyli:

w grupie dzieci:
1 miejsce – Tomasz Jaskuła – 46 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 39 kg
3 miejsce – Mateusz Rybicki  + 66 kg

w grupie młodzików:
1 miejsce – Michał Wysocki – 55 kg
2 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg
3 miejsce – Filip Kosnowicz – 55 kg
3 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg

Funny judo:
1 miejsce – Julia Papaj
1 miejsce – Aleksander Kowalczyk
3 miejsce – Wojtek Ferenc

==================================================


Puchar Polski Młodzików i Dzieci – Łódź – 4-5.06.2016

Młodzicy
5 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg

Dzieci
1 miejsce – Tomasz Jaskuła – 44 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 38 kg

==================================================

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Elbląg – 13-15.05.2016

1 miejsce – Maciej Rombel – 46 kg – Mistrz Polski !!!

5 miejsce – Piotr Zaborowski  – 50 kg
7 miejsce – Julia Zaborowska – 48 kg
9 miejsce – Anita Krawczyk, Konrad Piotrowski i Albert Sowa

=============================================

Puchar Polski juniorów młodszych – Piła – 9.04.2016

1 miejsce – Maciej Rombel – 46 kg
5 miejsce – Piotr Zaborowski – 50 kg

===============================

2.04.2016 – Legia Cup
2 miejsce – Bartek Wardziak – 42 kg
2 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg
2 miejsce – Aleks Kowlaczyk – 37 kg
3 miejsce – Maciej Wardziak – 30 kg
3 miejsce – Tomasz Jaskuła – 42 kg
5 miejsce – Jerzy Majonek – 39 kg
7 miejsce – Ksawery Stolarski – 39 kg

=======================================

3.04.2016 – Same Judo Cup – Marki k/ Warszawy
1 miejsce – Tadeusz Majonek – 45 kg
1 miejsce – Aleks Kowalczyk +37 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 38 kg
5 miejsce – Wojtek Ferenc – 29 kg
5 miejsce – Ksawery Stolarski – 38 kg

============================================================

10.04.2016 – Międzynarodowe Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w judo
1 miejsce – Tadeusz Majonek – 46 kg
1 miejsce – Ksawery Stolarski – 39 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 39 kg

===========================================================

10.04.2016 – III Funny Judo w UKJ „Ryś” Warszawa
rocznik 2008
1 miejsce – Julia Papaj
3 miejsce – Radosław Ferenc
rocznik 2006/7
1 miejsce – W. Rochalska,
2 miejsce – A. Wisławska
2 miejsce – Wojtek Ferenc
2 miejsce – Mikołaj Kosnowicz
3 miejsce – Jakub Skrzypiec

================================================

16.04.2016 – Kwietniowy Turniej – Judo Chojrak
2 miejsce – Julia Papaj – 27 kg
2 miejsce – Jerzy Majonek – 39 kg
3 miejsce – Wojtek Ferenc – 29 kg
3 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz – 33 kg
5 miejsce – Adrianna Wisławska – 33 kg
5 miejsce – Zuzanna Kucharska – 44 kg

================================================

Mistrzostwa Polski Juniorek – Kąty Wrocławskie – 2-3.04.2016

3 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg

=============================================

Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier w Judo w formach Kata

3 miejsce – Maciej Pudłowski i Anita Krawczyk

===================================
Funny Judo Dzieci (najmłodszych) – 13.03.2016
1 miejsce – Julia Papaj
1 miejsce – Radek Ferenc
1 miejsce – Wojtek Ferenc
1 miejsce – Aleks Kowalczyk
1 miejsce – Stanisław Dmowski
2 miejsce – Jakub Skrzypiec
3 miejsce – Mikołaj Kosnowicz

==============================================

Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz 12.03.2016
1 miejsce – Jerzy Majonek
2 miejsce – Aleks Kowalczyk

===============================================
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) 12.03.2016
1 miejsce – Piotr Zaborowski – 50 kg
1 miejsce – Albert Sowa – 90 kg
2 miejsce – Adrian Lema – 60 kg
2 miejsce – Julia Zaborowska – 48kg
3 miejsce – Zuzanna Siejka – 52 kg
5 miejsce – Anita Krawczyk – 52 kg
5 miejsce – Oskar Płochocki – 66 kg
5 miejsce – Konrad Piotrowski – 73 kg

==========================================

Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) 12.03.2016
2 miejsce – Patryk Kosnowicz – 66 kg
2 miejsce – Tadeusz Majonek – 42 kg
3 miejsce – Kuba Małolepszy – 42 kg
3 miejsce – Michał Wysocki – 50 kg

Otwarty Puchar Polski – Bydgoszcz – 5.03.2016

1 miejsce – Justyna Śliwa – 70 kg
5 miejsce – Michał Rombel – 81 kg

=====================================

I Liga WOM Funny Judo

rocznik 2008
1 miejsce – Julia Papaj
5 miejsce – Radek Ferenc -26,8 kg
5 miejsce – Bartek Małolepszy -22,7 kg
rocznik 2007
1 miejsce – Wojtek Ferenc -28,2 kg
1 miejsce – Aleks Kowalczyk -36,7 kg
2 miejsce – Kuba Skrzypiec -32,9 kg
3 miejsce – Mikołaj Kosnowicz -28,2 kg
rocznik 2006
2 miejsce – Wiktoria Rochalska -50 kg
4 miejsce – Adrianna Wisławska -31,3 kg
5 miejsce – Nowosielski Aleksander -40 kg

======================================

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w Mysiadle

roczniki 2002-2003
3 miejsce – Tadeusz Majonek -42 kg
3 miejsce – Michał Wysocki -50 kg
5 miejsce – Kuba Małolepszy -42 kg
5 miejsce – Filip Kosnowicz -50 kg
roczniki 2004-2005
1 miejsce – Jerzy Majonek -36 kg
1 miejsce – Mateusz Rybicki +66 kg
2 miejsce – Dominika Grzeszkiewicz -30 kg
4 miejsce – Zuzanna Kucharska -44 kg
7 miejsce – Kuba Staszczyk -33 kg

=================================

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych

2 miejsce – Piotr Zaborowski -50 kg