cof

Mistrzostwa Polski Judo Kata 2017 r.

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. zawodnicy UKJ „ASzWoj Warszawa” startowali w Mistrzostwach Polski w Judo w formach pokazowych tzw. KATA. Zawody odbyły się w Skierniewicach. Klub reprezentowali Maciej Pudłowski oraz Anita Krawczyk i Justyna Śliwa. W pokazach Nage No Kata (demonstracja technik rzutów) drużyna Maciek i Anita zdobyli złoty medal.

Nage No Kata złoty medal

W pokazach Kodokan Goshin Jutsu ( techniki obronne z ju jitsu) Maciej i Justyna zajęli 2 miejsce.

Kodokan Goshin Jutsu srebrny medal

W demonstracji technik parterowych Katame No Kata czyli chwytów, duszeń i dźwigni Maciej Pudłowski z Anitą

Srebrny medal Katame No Kata

Krawczyk zdobyli srebrny medal. Jest to bardzo duży sukces, pokazujący wszechstronność wyszkolenia naszych zawodników, którzy nie tylko w klasycznych zawodach zdobywają medale Mistrzostw Polski w judo.