Apel do Członków i Sympatyków Klubu.

Drodzy Członkowie, Sympatycy i Kibice naszego Uczniowskiego Klubu Judo “ASzWoj Warszawa”.

Prośba Zarządu Klubu.

Od dłuższego czasu mamy zamkniętą możliwość treningu w Akademickim Ośrodku Sportu Akademii Sztuki Wojennej. To nasza podstawowa baza treningowa! Nie wiemy kiedy będziemy mogli wrócić na swoją treningową matę. Ta sytuacja spowodowała znaczny odpływ zawodników do pobliskich klubów w Wesołej, Markach czy w Wawrze. To oczywiście wiąże się ze znacznym zmniejszeniem wpływów ze składek członkowskich, które są podstawą płynności finansowej naszego Stowarzyszenia. Po drugie nie mogąc normalnie zrobić naborów nie mamy dopływu dzieci, które zaczęły by przygodę z judo w naszym profesjonalnym Klubie. Nie ukrywamy, że stoimy na skraju bankructwa!

Byłaby niepowetowana szkoda, gdyby Klub z takimi tradycjami i osiągnięciami w judo sportowym i judo kata musiał się rozwiązać!

Prosimy Wszystkich, którym na sercu jest utrzymanie przy życiu naszego judo w Warszawie, a przede wszystkim w Rembertowie o wsparcie finansowe, abyśmy mogli przetrwać trudny czas pandemii.

Dobrowolne wpłaty prosimy przelewać na nasze klubowe konto z dopiskiem wsparcie koronawirus. Numer konta Klubu: 64 1020 1127 0000 1102 0216 5686.

Z góry dziękujemy za pomoc życząc zdrowia w tych ciężkich czasach!

P.S.

Na zdjęciu nasi najlepsi zawodnicy na spotkaniu z Burmistrzem Rembertowa podsumowanie 2018 r. Prawie wszyscy dalej trenują, ale od stycznia nie będziemy mieli środków na dalsze szkolenie.