Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych – Mysiadło 2017. Turniej dzieci i młodzików o Puchar Burmistrza Lesznowoli

W Centrum Konferencyjno-Sportowym w sobotę 4 lutego odbyły się Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych. W zawodach uczestniczyło 184 zawodników i zawodniczek z 45 klubów. Z naszego Klubu startowało 10 zawodników. Nasza drużyna wygrała klasyfikację medalową i punktową. Złote medali zdobyli: Albert Sowa (+90), Konrad Piotrowski (-73 kg), Piotr Zaborowski (-55 kg) i Maciej Rombel (-50 kg). Srebrny medal w wadze -50 kg wywalczył młodzik Tadzio Majonek, przegrał w finałowej walce z kolegą klubowym. Brązowy medal w kategorii poniżej 60 kg zajął Michał Wysocki. Na siódmym miejscu uplasował się Patryk Kosnowicz startujący po raz pierwszy w tej grupie wiekowej.

W tym samym dniu rywalizowali o Puchar Wójta Lesznowoli młodzicy i młodziczki (wiek poniżej 14 lat)oraz dzieci urodzone w latach 2005-2006. Złoty medal w młodzikach w wadze -50 kg zdobył Tadeusz Majonek. W grupie dzieci 2 miejsce zajął Jerzy Majonek, brązowe medale wywalczyli Maciej Wardziak (-30 kg) i Wiktoria Rochalska, a piąte miejsce zdobyła Adrianna Wisławska (-36 kg). W tych grupach wiekowych wystartowało łącznie 276 zawodników i zawodniczek z 42 klubów.