Oferta obozów letnich – morze dla dzieci, góry dla starszych.

Obóz klubowy Jarosławiec 2019 r.

Klubowy obóz szkoleniowo-kondycyjny dla grup dzieci!
Miejsce: Jarosławiec k/ Sławna, woj. Zachodniopomorskie
OKW “RAFA” położony jest na 1,5 ha terenu ogrodzonego, dozorowanego w centrum Jarosławca 150 m od morza. Czysta plaża oraz klifowe brzegi ze stromymi zboczami sprawiają, że co roku Jarosławiec odwiedza duża liczba turystów z kraju i za granicy.
Termin: 19-30 sierpnia 2019 r.
Transport: kolej PKP do Sławna i autokar ze Sławna do Jarosławca
Warunki pobytu: pawilony murowane, pokoje 3-5-6 osobowe z oddzielnym pełnym węzłem sanitarnym na każdy pokój, wyżywienie na miejscu 3 razy dziennie + podwieczorek w obszernej stołówce – 2 sale. Gabinet lekarski z dyżurującą pielęgniarką.
W programie dyskoteki i ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Darmowa sieć Wi-Fi na terenie całego ośrodka!
Warunki treningowe: 2 sale 200 m 2, hala treningowa do judo o wymiarach 20×12 m o wysokości 8 m pod namiotem. Tereny leśne i plaża do treningów ogólnorozwojowych i marszobiegów.
Na terenie w cenie pobytu kryty basen z ratownikiem!
Plaża z ratownikami zatrudnionymi przez ośrodek!
Wykwalifikowana opieka instruktorsko-trenerska z naszego klubu.
Koszt zgrupowania 1400 zł.
Zaliczka na poczet uczestnictwa do 30 kwietnia w wysokości 500 zł. Reszta wpłaty do 15 czerwca br. Szczegółowe informacje u trenerów.

Pełna prezentacja ośrodka po wpisie do przeglądarki internetowej Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy RAFA.
Zapraszamy też na stronę internetową Klubu: www.judo-aszwoj.pl, gdzie można obejrzeć relacje foto i filmowe z 2018 r.

OFERTA OBOZU LETNIEGO W ZAKOPANEM W SIERPNIU 2019 R.
Zgrupowanie tylko dla szkolenie zasadniczego – młodzik, junior młodszy, junior, młodzież!
MIEJSCE: 34-500 Zakopane – Willa „Basieńka” – ul. Brzozowskiego 24;

www.basienka.com.pl
TERMIN: 19-30 sierpnia 12 dni.
WARUNKI POBYTU i WYŻYWIENIE:
Zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych. Każdy pokój z osobnym węzłem sanitarnym zaopatrzonym w prysznic umywalkę i toaletę. W każdym pokoju TV SAT. Wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek. Jedzenie typowo domowe bez ograniczeń tzw. stół szwedzki śniadania i kolacje. Obiad serwowany przez kelnerów (możliwe dokładki).Kolacja zawsze danie na ciepło.
PROGRAM:
Na zgrupowaniu będziemy kształtować głównie wytrzymałość ogólną. Cel ten zrealizujemy organizując wycieczki i marsze w góry (starsi) i doliny (starsi i młodsi) Tatrzańskiego Parku Narodowego. Treningi na siłowni będą odbywać się w OPO COS Zakopane, a judo na macie ośrodka w którym będziemy zakwaterowani (nowa sala powierzchnia maty 200 m2). Poza tym treningi ogólnorozwojowe i gry zespołowe. Będziemy pokazywać i analizować filmy szkoleniowe judo z najważniejszych imprez judo ostatnich lat. W Pensjonacie jest dostępny bezpłatny bilard i stół do ping-ponga oraz dostęp do Internetu. W ramach pobytu gwarantujemy 3 wycieczki w Tatrzański Park Narodowy (w góry)– piesze, oraz jedno wejście do Parku Wodnego.
Chętni na wycieczki fakultatywne kolejkami muszą posiadać własne środki pieniężne.
Transport: PKP
Całkowity koszt 1400 zł. Zaliczka w wysokości 500 zł płatna na konto klubowe w PKO BP nr 64 1020 1127 0000 1102 0216 5686 do 15 maja br. , reszta wpłaty do 30 czerwca bieżącego roku.
Ilość miejsc ograniczona.
Odpowiedzi na dodatkowe zapytania Tel: 501 314 710