?

Wznowienie zajęć treningowych zawodników Klubu!

Po raz drugi, ale mamy nadzieję skuteczny podejmujemy próbę wznowienia zajęć treningowych od wtorku 19 maja.

W pierwszej kolejności rozpoczniemy treningi na hali sportowej dla wszystkich zawodników szkolenia zasadniczego od młodzika do młodzieżowców włącznie. Ze względu na zamknięte obiekty sportowe ASZWOJ zmuszeni jesteśmy przenieś zajęcia do OSiR Praga-Południe na ul. Siennicką 40. W hali tej wielokrotnie rozgrywano zawody różnej rangi w naszej dyscyplinie sportowej.

Zapraszamy codziennie od 18.30 do 20.00.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Judo obowiązują rygory sanitarne:

 1. Każdy zawodnik powinien posiadać ze sobą czysty strój sportowy do judo i do zajęć ogólnorozwojowych (rodzaj i zakres treningu będzie podawany na miejscu).
 2.  Środek na bazie alkoholu do dezynfekcji rąk i stóp. Chusteczki higieniczne.
 3.  Klapki lub “japonki” oraz czyste obuwie sportowe (nie można przychodzić i trenować w tym samym obuwiu sportowym).
 4.  Czysty ręcznik do wycierania potu.
 5.  Butelkę niegazowanej wody mineralnej minimum 0,5 l.
 6. Na trening stawiamy się najlepiej już przebrani w judogi lub dres sportowy (dojeżdżając do hali możemy na judogi ubrać dres sportowy).
 7.  Uczestnik zajęć musi posiadać aktualne badania sportowo-lekarskie.
 8. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe bez objawów zakażenia i z temperaturą ciała nie przekraczającą 37 stopni Celsjusza.
 9.  Zaleca się wykonanie testu na Covid-19.
 10.  Na  trening przychodzimy wykapani z obciętymi paznokciami u rąk i nóg.
 11.  W Hali Sportowej nie będzie można korzystać z szatni i pryszniców. Jeżeli będzie taka konieczność można przebrać się na trybunach.

W związku z obecną sytuacją osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zaświadczenie-zgodę rodziców na ponowne rozpoczęcie szkolenia sportowego judo. Zajęcia będzie prowadził trener mgr Cezary Majewski.

Tak jak podaliśmy wcześniej treningi będą odbywać się codziennie od wtorku 19 maja w celu szybkiego nadrobienia powstałych zaległości. W momencie otwarcia obiektów ASZWOJ wracamy do Rembertowa.

Zarząd Klubu.